Harcama Yöneticisi, Takipçisi

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.3.6
  • Dil Türkçe
  • Firma CASorin
Harcama Yöneticisi mobil uygulaması sayesinde evinizin gelir giderlerini daha dengeli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Evinize giren, çıkan paranın hesabını artık siz değil Harcama Yöneticisi mobil uygulaması yapsın. Finansal alanda yer alan Harcama Yöneticisi mobil uygulaması IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indiriliyor. Oldukça güvenli olan bu mükemmel finansal uygulama sizlere kaliteli bir hizmet sunacaktır. 

Uygulamaya resim ekleyebilir, atın aldığınız ürünlerin resimlerini veya faturalarını ekleyin ve harcamalarınızı daha iyi takip etmek için kendinize bir fırsat tanıyın. İster parasını daha iyi kontrol etmek isteyen bir öğrenci, isterseniz de aile bütçesini idare eden bir birey olun bu uygulama finansal hayatınızı mutlaka iyileştirecek ve harcamalarınızı daha iyi analiz edebilmenizi sağlayacaktır.

PIN kodu ile koruma sistemi ile uygulama içerisine sadece siz ve şifreyi bilen kişiler giriş yapabilirsiniz. Bu da uygulamanın güvenlik derecesini sizlere sunuyor. Gelir, harcama ve bakiye özeti tek bir ekranda görüntülenebilir, yani bir çok sayfa içerisinde gezinmenize hiç gerek yok tek bir sayfan bir çok görüntüye ulaşabilirsiniz. Uygulama içerikleri ve arayüzü ile sizlere kolay bir kullanım sunuyor. 

Daha Fazla Göster
Harcama Yöneticisi, Takipçisi indir
DİĞER SÜRÜMLER